Yıldırım Av’dan Av Tüfeği Aldığınızda Sizi Nasıl Hediyeler Bekliyor?

Merhabalar avcı dostalarımız. Öncelikle ürünlerimize ve dolayısıyla bizlere gösterdiğiniz özel ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İlerleyen zamanlarda da bu ilgi alakayı görebilmek için sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunmaya devam edeceğiz. Bunun yanında, aramalarınıza ve maillerinize özenle dönüş yapmak için gayret gösteriyoruz. Biliyoruz ki samimi ve dürüst bir şekilde sizlere hizmet verebilmeyi her zaman birinci ilkemiz yaptığımızda, sizleri mutlu etmeye devam edeceğiz.

Peki, bizlerden bir av tüfeği siparişi verdiğinizde sizlere neler hediye ediyoruz? Gelin isterseniz biraz bunlardan bahsedelim.

ÜCRETSİZ KARGO İLE ADRESİNİZE HIZLI TESLİMAT

Siparişlerinizde hiç bir şekilde kargo ücreti talep edilmeyecektir. Özenle paketletnmiş ürününüz en hızlı ve güvenli şekilde adresinize teslim edilecektir. Gözünüzün arkada kalmaması için elimizden geleni yapıyoruz.

TÜFEK KILIFI : TÜFEĞİNİZE İYİ BAKMANIZ DİLEĞİ İLE

Sipariş verdiğiniz ürünün yanında tüfek kılıfı da gönderiyoruz. Doxcarms av tüfeğinize iyi bakmanız, yanınızdan ayırmamanız için rahat taşıyabilmeli ve iyi muhafaza edebilmelisiniz diye düşündük.

ASKI KAYIŞI

Tüfek kılıfının yanında bir de askı kayışı hediyemiz var. Ergonomik ve kaliteli malzemeden imal edilmiş özel Doxcarms askı kayışınıza siparişinizle birlikte sahip olacağınızı unutmayın.

HARBİ TAKIMI ve SİLAH YAĞI

Doxcarms av tüfeğiniz sizi asla yarı yolda bırakmaz. Bunu uzun yıllar devam ettirebilmesi için de, tüfeğinize iyi davranmanız gerekiyor. Siparişinizle birlikte gönderdiğimiz harbi takımı ve silah yağı ile tüfeğinizi rahatca temizleyebilir, bakımını yapabilirsiniz. Sorunsuz atışlar, keyifli avlar yapabilir; bizleri her zaman güzel hatırlamaya devam edebilirsiniz.

Bir başka yazımızda daha görüşmek üzere. Aklınıza takılanları yorum kısmından bizlere iletebilirseniz her zaman hızlı bir şekilde yanıt vermeye çalışacağız.

Rast gele!

Etiketler: > > > > > > > >

Yorumlar

Benzer Yazılar